Aktuality

Epoxidový nátěr ICS EPOXY FLOOR COATING HB 093

Datum: 9.12.2014

Naše firma nedávno úspěšně dokončila zakázku bytového komplexu, kde jsme natírali podlahu speciálním epoxidovým nátěrem ICS EPOXY FLOOR COATING HB 093.
Epoxidový nátěr ICS EPOXY FLOOR COATING HB 093 je dvousložkový vysokosušinový nátěr, který je tvořený na bázi pryskyřic bez nízkovroucích rozpouštědel. Nátěr ICS EPOXY FLOOR COATING HB 093 má vysokou mechanickou a chemickou odolnost a používá se k silnovrstvým nátěrům v interiérech a exteriérech.
Díky všem těmto vlastnostem je epoxidový nátěr ICS EPOXY FLOOR COATING HB 093 vhodný pro použití v provozech s vysokými požadavky na oděruvzdornost, chemickou odolnost a omyvatelnost. Své uplatnění také nátěr nachází v garážích, skladech, expedičních rampách, výrobních halách, dílnách, chodbách, na balkonech, terasách, schodištích apod.

Protipožární nátěry budov s ocelovou konstrukcí

Datum: 5.11.2014

Ochranu budovy před požárem lze zajistit velice snadno a efektivně pomocí speciálního vypěňovacího nátěru Plamostop P9, který je určený pro ocelové konstrukce a spolehlivě je chrání před nežádoucími účinky požáru.

Vypěňovací nátěr Plamostop P9 se skládá ze žáruvzdorných plnidel, zpěňovadel, retardérů hoření a vodou ředitelných disperzí. Nátěr Plamostop P9 lze použít do vnitřního prostředí s relativní vlhkostí vzduchu. Důležité je, aby vlhkost dlouhodobě nepřesahovala 80%.

Konzistence nátěru je vhodná pro přímou aplikaci. Důležití je řádně jej promíchat a lze jej ředit pitnou vodou dle doporučení výrobce. Výhodou nátěru je, že pokud je aplikován při minimální teplotě 21°C, po 30 min. nezanechává prášek a po 8 hod. nezanechává stopu. V hloubce proschne za 5 dnů. Vypěňovací protipožární nátěr Plamostop P9 je netoxický a hygienicky nezávadný.

Výmalba pro společnost ESOX spol. s r.o.

Datum: 24.10.2014

Naše firma prováděla pro společnost ESOX spol. s r.o. v Technologickém parku Brno malířské a natěračské práce. Převážná část maleb se prováděla materiálem DULUX. Pro opláštění výtahové šachty byl použit benátský štuk, který působí velice luxusně a perfektně dotvořil atmosféru celé budovy.
Benátský štuk je pro výmalbu výtahové šachty skvělou volbou, a to zejména proto, že je zrcadlově odrážlivý, opticky rozšiřuje prostor, a díky vysokému lesku šachtu rozjasňuje. Také je otěruvzdorný, voděodolný, má hladký povrch a není potřeba jej nijak speciálně udržovat. Díky těmto vlastnostem by měl benátský štuk v náročném prostředí výtahové šachty vydržet v perfektním stavu po velice dlouhou dobu.
Naši profesionálně školení pracovníci odvedli všechny natěračské a malířské práce kvalitně a ve stanoveném  termínu. Vzhledem k náročnosti práce byla pro nás samozřejmostí práce i o víkendech.

Výmalba operačních sálů a ordinací ve společnosti D&H clinic

Datum: 16.9.2014

Chceme vám představit jednu z našich zajímavých zakázek, kterou jsme nedávno dokončili. Jedná se o výmalbu Klinika_Kominoperačních sálů a ordinací ve společnosti D&H clinic. Pro tuto zakázku jsme použili sklovláknitou tapetu jako podklad a poté jsme na ni aplikovali vysoce kvalitní nátěr z kolekce StoColor Metallic.

Malíři NATMAL s.r.o. dokonale vyhladili povrch zdí tak, aby byl následný nátěr s kovovým efektem co nejzdařilejší. Nátěr StoColor Metallic je vysoce odolný a je na bázi akrylátu, proto je vhodný jako lazurující či krycí nátěr.

Náš zákazník si mohl vybrat z 25 přírodních kovových odstínů, např. zlaté, měděné či kovově stříbrné a dalších.

Benátský štuk v Českém technologickém parku v Brně

Datum: 11.8.2014

V těchto dnech naše firma dokončila práce pro firmu ESOX, spol. s r.o. v Českém technologickém parku v Brně. JednaloBenatský štuk se o malířské a natěračské práce prováděné kvalitním materiálem zn. DULUX. Na stěny výtahové šachty v budově jsme použili benátský štuk, díky kterému se tato nevzhledná výtahová šachta proměnila v efektní prvek a dominantu celé budovy.

Benátský štuk jsme použili kvůli jeho výborným vlastnostem, zejména proto, že umí odrážet světlo a opticky tak rozšiřuje prostor a jeho vysoký lesk šachtu rozjasňuje. Jeho hladký povrch není potřeba nijak speciálně udržovat, je voděodolný i otěruvzdorný. Benátský štuk tak zajišťuje dlouhodobou trvanlivost i v tomto náročném prostředí.

Tyto práce pro nás byly náročné jak z hlediska provedení, tak i časově. Přesto naši zaměstnanci odvedli všechny tyto práce profesionálně, kvalitně a ve stanoveném termínu.