Barvy na kov, beton a jiné povrchy

Barvy San Marco

nabízejí širokou škálu nátěrů na kov, beton a jiné povrchy. Pro dekorační nátěry kovových mříží, plotů, rolet a kovových konstrukcí je vhodný nátěr KIRON 70, který je odolný vůči korozi a své uplatnění nachází také v průmyslovém prostředí. Pro přípravu podkladu ze dřeva, hliníku, pozinkovaného plechu, PVC i zedních ploch je ideální nátěr UNIMARC FONDOUNIVERSALE, který má skvělé krycí schopnosti. Barvy San Marco dále nacházejí své uplatnění při povrchové úpravě cementové podlahy (MARCOTECH AU 3D), nebo při opravě či ochraně struktury betonu (BETONCOVER).

BETONCOVER

BETONCOVER je nátěr určený pro exteriér na báze akrylových pryskyřic ve vodní disperzi, proti řasám, se saténovým vzhledem. Produkt označený CE, odpovídá normě EN 1504-2, která stabilizuje funkční náležitosti produktů pro opravu a ochranu struktury betonu.

BETONCOVER

KIRON70

KIRON 70 je vnější a vnitřní nátěr na bázi modifikovaných alkyd-silikonových pryskyřic. Vynikající chemicko-fyzikální ochrana proti atmosférickým vlivům a U. V. záření. Je určen pro nátěry kovových mříží.

KIRON70

CROMO K70

CROMO K 70 má vynikající antikorozní vlastnosti. Lze jej použít do městského, přímořského i průmyslového prostředí. Obsahuje sloučeniny olova.

CROMO K70

PRIMER

PRIMER je základní nátěr na bázi syntetických polymerů a antikorozních pigmentů. Je vysoce elastický a dobře přilnavý na všechny typy podkladů, zejména na podklady problémové.

PRIMER

UNIMARC SMALTO SETA

UNIMARC SMALTO SETA je vodou ředitelný produkt na báze akrylátových pryskyřic ve vodné disperzi a barevných pigmentů s vysokou stálostí na světle. Z toho důvodu je tahle barva vysoce odolná.

UNIMARC SMALTO SETA

UNIMARC SMALTO LUCIDO

UNIMARC SMALTO LUCIDO je vodou ředitelný produkt na báze akrylátových pryskyřic ve vodné disperzi a barevných pigmentů s vysokou stálostí na světle.

UNIMARC SMALTO LUCIDO

UNIMARC FONDO UNIVERSALE

UNIMARC FONDOUNIVERSALE je vodou ředitelný produkt na báze akrylátových pryskyřic ve vodné disperzi, určený na přípravu podkladu exteriéru nebo interiéru ze dřeva, hliníku.

UNIMARC FONDO UNIVERSALE

MARCOTECH AU 3D

MARCOTECH AU 3D je jednosložková tenkovrstvá povrchová úprava na interiérové a exteriérové cementové podlahy. MARCOTECH AU 3D je formulovaný na báze akryl-uretanových pryskyřic.

MARCOTECH AU 3D

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář