Dekorační nátěry a omítky

Dekorační nátěry a omítky San Marco

se používají pro vytvoření speciálních dekorativních efektů, které dokážou navodit jedinečnou atmosféru v interiéru. Pomocí dekorativních omítek San Marco lze vytvořit např. estetický efekt připomínající štukové omítky ve starých benátských palácích (STUCCO VENEZIANO), antický rustikální efekt (RILIEVO), efekt cementu na interiérové zdi (CONCRET ART), anebo lze docílit působivého zoxidovaného vzhledu stěn (ROXIDAN).Dekorační nátěry a omítky San Marco dokážou na stěnách vytvořit také jedinečný duhový efekt ( CADORO), luxusní kovový efekt ( MARCOPOLO) a spoustu dalších zajímavých efektů.

LUNANUOVA

Lunanuova

LUNANUOVA je dekorativní transparentní závěrečná úprava.
Tvoří povrchy se zvláštní, mírně drsnou texturou, která je příjemná na dotyk a obohacená o křišťály s vícebarevnými odlesky.
Extrémně jednoduché, lehké a rychlé použití umožňuje vytvářet dekorace s maximální jednoduchostí.
Vytváří různé dekorativní efekty a pracovníkovi poskytuje nekonečné kreativní podněty na zhodnocení klasických anebo moderních prostorů, a to podle podkladového produktu vybraného mezi: Bravocasa, Unimarc nástěnný matný email, Rilievo, Marcopolo, Cadoro, s požadovaným odstínem.

LUNANUOVA je bez formaldehydu a přidaných změkčovadel.

LUNANUOVA  je vhodný zejména na:

Příprava podkladu:

Technická charakteristika:

Příprava podkladu:

Povrchy z omítky, sádry a sádrokartonu:

ROXIDAN

ROXIDAN vytváří metalizovanou dekorační patinu, která reprodukuje zoxidovaný vzhled typický pro povrchy zestárlé působením atmosférických vlivů. Jednoduchou aplikací je možné dosáhnout velmi rafinovaný a zároveň moderní výsledek.

ROXIDAN

ABC RIFLESSI

ABC RIFLESSI je finální povrchová úprava na báze akrylové živice, která vytváří specifické dekorativní efekty. Je určený pro realizaci různorodých efektů – poloprůhledný, zářivý odstín třpytivý, perleťový, a to nejen na omítkovém podkladu, ale také na sádrokartonu, či dřevě.

ABC RIFLESSI

CORADO

CADORO je finální dekorativní nátěr určený pro interiéry na báze akrylového kopolymeru. Je charakterizován duhovým efektem, který se mění v závislosti od dopadu světla.

CADORO

CADORO VELVET

Vytříbený finální nátěr na základě akrylové živice určený pro interiéry. Zanechává elegantní, sametový efekt, bohatý na stínování a měkký na dotek. Dokáže uspokojit i náročnější požadavky vzhledem na kombinaci fantazie a použité techniky zpracování.

CADORO VELVET

DECORI CLASSICI

DECORI CLASSICI je produkt vytvořený na styrenově-akrylátovém kopolymeru. Úprava stěn tímto dekoračním nátěrem připomíná sofistikovanou jedinečnou atmosféru renesančních paláců.

DECORI CLASSICI

EASYMETAL

EASYMETAL vytváří exkluzivní lesklý povrch. Akrylový nátěr je sice extrémně jednoduchý na nanášení, ale vždy zaručuje optimální výsledek lahodný na pohled i na omak.

EASYMETAL

INTONACHINO MINERALE

INTONACHINO MINERALE je konečná úprava fasád na báze minerálního pojiva, které umožňuje dosáhnout drsný povrch, podobný barevným omítkám na budovách v Benátkách.

INTONACHINO MINERALE

MARCOPOLO

MARCOPOLO je interiérový nátěr s kovovým efektem. Hrubý povrch, který zanechává, vytváří v spolupráci se světlem nápadný zářiví odlesk Jeho aplikace je jednoduchá a relativně rychlá.

MARCOPOLO

MARCOPOLO SABLE

MARCOPOLO SABLE – je dekorativní interiérový nátěr, který na stěnách vytváří vrstvu připomínající písek. Na dotek se vyznačuje příjemnou, lehkou drsností, má matný a stínovaný vzhled, který dodá hodnotu jakémukoliv prostředí, klasickému i modernímu.

MARCOPOLO SABLE

MARCOPOLO LUXURY

MARCOPOLO LUXURY je dekorativní interiérový nátěr schopný vytvářet okouzlující povrch s mimořádným efektem metalického odlesku. Dodá vašim prostorům, klasickým i moderním, příjemný a zároveň podmanivý vzhled.

MARCOPOLO LUXURY

PERLACEO

PERLACEO je dekorativní nátěr na stěny v interiéru, vytvořený na báze modifikovaných silikónových polymerů a zvláštních přísad.

PERLACEO

STUCCO VENEZIANO

STUCCO VENEZIANO je lesklá dekorativní omítka na vnitřní stěny. Vytváří jedinečný estetický efekt připomínající štukové omítky v starých benátských palácích. Variabilní škála finálních vizuálních efektů je závislá od způsobu aplikace a zručnosti dekoratéra.

STUCCO VENEZIANO

VELATURE

VELATURE je ochranný prostředek na zdivo pro exteriéry a interiéry, na báze modifikovaných silikonových polymerů a zvláštních přísad, které poskytují produktu vynikající odpařovací schopnost, spolu se zvýšenou odpudivostí vody a vynikající odolností vůči vnějším agresivním činitelům přítomným v atmosféře.

VELATURE

ANTICA CALCE PLUS

ANTICA CALCE PLUS je elegantní finální nátěr, vysoce prodyšný. Je charakterizován střídáním světlých a tmavých odlesků, které vznikli v důsledku leštění tahů štětce.

ANTICA CALCE PLUS

GRASSELO DI CALCE

GRASSELLO DI CALCE je dekorativní štuková omítka pro vnitřní zdi vytvořená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje důvěrně imitovat klasicistické dekorace interiérů.

GRASSELO DI CALCE

MY ART

MY_ART je závěrečná povrchová úprava, je průhledná. Díky tomu, že obsahuje mikro-krystaly vytváří efekt jemného vícebarevného odstínu. Estetická rozmanitost závisí od zvoleného barevného odstínu podkladu.

MY ART

RILIEVO

Dekorativní úprava interiérových stěn vytvářející nerovnoměrnou vrstvu s antickým, rustikálním vzhledem, určená k následnému zabarvení jinými dekorativními materiály typu: VELATURE, PERLACEO, ABC RIFLESSI, CADORO, CADORO VELVET, DECORI CLASSICI, MARCOPOLO, MARCOPOLO SABLE’.

RILIEVO

CONCRET ART

CONCRET_ART je dekorativní úprava pro interiér s efektem cementu, která umožňuje dosáhnout povrchy s výrazným charakterem pevnosti.

CONCRET ART

CANALGRANDE

CANALGRANDE je dekorativní povrchová úprava určená pro interiér, která ve výsledku vytváří hladký povrch s drobnými lesklými částečky.

CANALGRANDE

PATINA

Patina je nátěr na vodní báze určený na úpravu minerálních dekoračních barev na vápenném základě. Použitím Patiny získá povrch vysoký stupeň lesku. Je dostupná v různých odstínech.

PATINA

MARMORINO CLASSICO

MARMORINO CLASSICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější stěny na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt podobný antickým omítkám na benátských budovách.

MARMORINO CLASSICO

MARMO ANTICO

MARMO ANTICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější zdi založená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt velmi podobný tradičnímu travertinu.

MARMO ANTICO

ROXIDAN FONDO

ROXIDAN FONDO je speciální nátěr na úpravu povrchů před samotným použitím dekoračního nátěru Roxidan.

ROXIDAN FONDO

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář