Interiérové a exteriérové barvy

Interiérové a exteriérové barvy San Marco

mají skvělé krycí schopnosti, jsou vodoodpudivé a odolné vůči otěru. Dokážou dobře odolávat častému mytí i dezinfekci a zajišťují tak vysoký hygienický komfort. Interiérové a exteriérové barvy San Marco nacházejí své uplatnění zejména na místech, kde je potřeba dodržovat vysoký stupeň hygieny a zdravotní nezávadnosti, jako jsou např. nemocnice, jídelny, nebo školy. Barvy San Marco lze použít i v místnostech s vysokou relativní vlhkostí vzduchu a omezeným větráním. Reprezentativní vzhled barev San Marco je vhodný také pro kanceláře a restaurace. Jedná se například o prvotřídní nátěry HIDROMARC, ACRISYL PITTURA LISCIA, BRAVOCASA, NIMARC SMALTO MURALE OPACO a další.

ACRISYL FONDO FINITURA

ACRISYL FONDO FINITURA je finální produkt, pigmentovaný, určený pro exteriér, na báze akryl-silosánových vodních disperzí, s vysokou vyplňující schopností.

ACRISYL FONDO FINITURA

MARCOSIL PITTURA LISCIA

MARCOSIL PITTURA LISCIA je minerální barva na báze modifikovaných draselných silikátů určená na ochranu a dekoraci povrchů vnějších stěn.

MARCOSIL PITTURA LISCIA

ACRISYL PITTURA LISCIA

ACRISYL PITTURA LISCIA je silikónová (akrylovo-silosanová) matná barva na vnější a vnitřní stěny s excelentní vodoodpudivostí, odolností vůči znečištění ovzduší a alkalitě podkladů.

ACRISYL PITTURA LISCIA

HIDROQUARZ

HIDROQUARZ je fasádní nátěr na exteriérové stěny na báze akrylátových pojiv a křemíkových plničů (max. 0,08 mm), s vlastnostmi klasického matného nátěru, ale i plastické finální úpravy (při aplikaci pěnovým válečkem vytváří efekt typický pro plastické materiály).

HIDROQUARZ

WALL CREAM

WALL CREAM je disperzní barva na stěny určená pro interiéry. Vyznačuje se excelentní prodyšností, mimořádně krycí schopností a dobrou dilatací při nanášení.

WALL CREAM

HIDROMARC

HIDROMARC je vysoce prodyšná a zároveň vodoodpudivá barva pro vnitřní nátěry. Snadno se aplikuje. Vytváří kvalitní hygienické podmínky i v místnostech s vysokou relativní vlhkostí vzduchu.

HIDROMARC

LAGUNA

LAGUNA je akrylová barva na stěny, výjimečně vhodná na použití v prostředí se zvýšenou koncentrací vodných par (např. koupelny, kuchyně).

LAGUNA

BRAVOCASA

BRAVOCASA je vodou-ředitelný nátěr vysoce-odolný na mokrý otěr na základě vinylové živice ve vodné disperzi. Je vybavený zvýšenou krycí schopností a silnou maskovací schopností.

BRAVOCASA

DECORFOND

DECORFOND je základový produkt odolný na mokrý otěr, specificky sestavený pro přípravu vnitřních nástěnných podkladů, před nanášením produktů VELATURE, PERLACEO, DECORI CLASSICI.

DECORFOND

UNIMARC SMALTO MURALE OPACO

UNIMARC SMALTO MURALE OPACO je vodou-ředitelný email určený na velké plochy vnitřních i vnějších stěn, především na místech, které vyžadují udržování vysokého stupně hygieny a zdravotné nezávadnosti častým mytím (až 10.000 cyklů) a dezinfekcí, jako např. nemocnice, jídelny, školy atd.

UNIMARC SMALTO MURALE OPACO

ANTARTICA

ANTARTICA je produkt na báze polymerických pojiv modifikovaných ve vodné disperzi. Snadno se používá, má zvýšenou schopnost zamaskovat nedokonalosti a vytváří tím uniformní, matný povrch.

ANTARTICA

SUPERCONFORT

Matná, vnitřní, vodou ředitelná barva s nízkým koeficientem tepelné vodivosti. Eliminuje tvoření kondenzátu na stěnách, a tím zamezuje tvoření plísní. Je zvlášť vhodný pro místnosti s vysokým výskytem vodních par.

SUPERCONFORT

UNIMARC SMALTO MURALE SEMILUCIDO

UNIMARC SMALTO MURALE SEMILUCIDO je vodou-ředitelný email určený na velké plochy vnitřních i vnějších stěn, především na místech, které vyžadují udržování vysokého stupně hygieny a zdravotné nezávadnosti častým mytím (až 10.000 cyklů) a dezinfekcí, jako např. nemocnice, jídelny, školy atd.

UNIMARC SMALTO MURALE SEMILUCIDO

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář