Nátěry na dřevo

Nátěry na dřevo San Marco

mají vysokou sytost a vynikající odolnost proti atmosférickým vlivům a UV záření. Používají se na povrchy nového i starého dřeva, na balkony, okenice, ploty, nábytek, dřevěné podlahy, zárubně a jiné dřevěné podklady. Nátěry na dřevo San Marco se vyznačují vysokou odolností proti chemickým činidlům, výbornými penetračními schopnostmi a jsou elastické, díky čemuž nepraskají. Zároveň dokážou dřevu ponechat jeho přirozený vzhled. Jedná se např. o nátěry na dřevo UNIMARC FINITURA CERATA, UNIMARC IMPREGNANTE LEGNO, nebo MARCONOL IMPREGNANTE.

UNIMARC FINITURA CERATA

UNIMARC FINITURA CERATA je ochranný akrylátový nátěr na bázi vody. Má vysokou sytost, vynikající odolnost proti atmosférickým vlivům a U. V. záření. Je elastický, a proto nepraská.

UNIMARC FINITURA CERATA

UNIMARC IMPREGNANTE LEGNO

UNIMARC IMPREGNANTE LEGNO je ekologický materiál na bázi akrylátových pryskyřic. Má vynikající odolnost proti atmosférickým vlivům a U. V. záření. Je prodyšný chrání dřevo před mikroorganismy.

UNIMARC IMPREGNANTE LEGNO

MARCONOL IMPREGNANTE

MARCONOL IMPREGNANTE je syntetické mořidlo s výbornými penetračními schopnostmi určené pro ochranu a dekoraci dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Ponechává dřevu jeho přirozený vzhled.

MARCONOL IMPREGNANTE

MARCONOL EFFETTO CERATO

MARCONOL EFFETTO CERATO je syntetické mořidlo s výbornými penetračními vlastnostmi určené pro ochranu a dekoraci dřevěných prvků v interiéru i exteriéru.

MARCONOL EFFETTO CERATO

MARCONOL ORIENTALITE

Marconol Orientalite je matná základová barva pro nátěry dřevěných prvků, oken, dveří, nábytku, ale i zdiva a betonu, pokud má být vrchním nátěrem syntetický nebo vodou ředitelný email.

MARCONOL ORIENTALITE

UNIMARC VERNICE

Ekologický, vodou ředitelný vnitřní nátěr na dřevěné podlahy, zárubně a jiné dřevěné podklady. Má vysokou odolnost proti chemickým činidlům obsaženým ve vosku a mycích přípravcích

UNIMARC VERNICE

UNIMARC SMALTO LUCIDO

UNIMARC SMALTO LUCIDO je vodou ředitelný produkt na báze akrylátových pryskyřic ve vodné disperzi a barevných pigmentů s vysokou stálostí na světle.

UNIMARC SMALTO LUCIDO

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář