Penetrační nátěry

Penetrační nátěry San Marco

dokážou perfektně připravit podklad a umožňují bezchybnou aplikaci finálních barev. Zároveň mají dobrou vyplňující a maskovací schopnost a sjednocují vstřebávání podkladu. Penetrační nátěry San Marco jsou ideální také pro restaurátorské práce. Např. penetrační nátěr MARCOSIL GRIP umožňuje obnovit minerální aspekt typický pro historické barvy, a to bez nutnosti odstranit již použité syntetické barvy. Penetrační nátěry San Marco nacházejí své uplatnění také v případě rozpadnutých zdí a stěn natřených různými zbytkovými vrstvami starých nátěrů.

MARCOSIL GRIP

MARCOSIL GRIP je minerální produkt na báze silikátů modifikovaného draslíku, který připravuje podklad a umožňuje aplikaci finálních barev MARCOSIL na staré syntetické nátěry.

MARCOSIL GRIP

MARCOSIL PRIMER

MARCOSIL PRIMER je impregnační nátěr na báze silikátů modifikovaného draslíku, typický pro impregnaci a upevnění povrchu zdí ještě před nanesením barvy nebo silikátové omítky.

MARCOSIL PRIMER

ATOMO

ATOMO je vodou ředitelný izolační prostředek bez rozpouštědel, s vysokou penetrační schopností, obzvlášť určený pro impregnaci a zpevnění minerálních povrchů vnějších i vnitřních.

ATOMO

COLORFIS

COLORFIS je vodou ředitelný izolační prostředek s vysokou penetrační schopností určený pro impregnaci a zpevnění zedních povrchů vnitřních i vnějších, vhodný jako krycí podklad pro vodou-ředitelné nátěry, speciálně pro obzvlášť intenzivní barvy.

COLORFIS

PRO-LINK

Pro-link je akrylycký podkladový nátěr, který se nanáší na samotný pokrytí konkrétního povrchu obkladem, např. obkladačkami, mozaikou apod. Produkt vytváří ukotvující vrstvu, která musí být vyhlazená s produktem MARCOTHERM ADESIVO.

PRO-LINK

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář