Sádrové omítky a štuky

Sádrové omítky a štuky San Marco

se vyznačují vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům a schopností vytvořit jedinečný efekt na stěnách. Díky tomu jsou vhodné pro použití v historických budovách. Jako příklad lze uvést dekorativní omítku MARMORINO CLASSICO, která umožňuje dosáhnout finálního efektu podobnému antickým omítkám. Efekt na vnitřních i vnějších zdech ve stylu tradičního travertinu vytvoří dekorativní omítka MARMO ANTICO . Pro konečnou úprava fasád s drsným povrchem připomínajícím barevné omítky benátských budov je ideální materiál INTONACHINO MINERALE. Pomocí produktů San Marco lze také ohladit stěny, vyrovnat jejich nedostatky a opravit praskliny i vyvýšeniny, které jsou přítomné na dřevě, zdech či sádrokartonu.

ELASTOMARC STUCCO

ELASTOMARC STUCCO je tmel tvořený na základu sklených mikrosfér, který se vyznačuje dobrou elasticitou a vyplňovací schopností, rychlým vysušením.

ELASTOMARC STUCCO

INTONACHINO MINERALE

INTONACHINO MINERALE je konečná úprava fasád na báze minerálního pojiva, které umožňuje dosáhnout drsný povrch, podobný barevným omítkám na budovách v Benátkách.

INTONACHINO MINERALE

WALL STUCCO

Omítka vytvořená na báze vinylových kopolymerů ve vodné emulzi, ideální na přímé ohlazení interiérových povrchů, nových i starých jako intonaco omítka, beton i dřevo.

WALL STUCCO

MARMORINO CLASSICO

MARMORINO CLASSICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější stěny na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt podobný antickým omítkám na benátských budovách.

MARMORINO CLASSICO

MARMO ANTICO

MARMO ANTICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější zdi založená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt velmi podobný tradičnímu travertinu.

MARMO ANTICO

STUCCOFACILE

Stuccofacile je omítka vytvořená na báze vinylových kopolymerů ve vodné emulzi určená jak pro interiér tak pro exteriér. Snadno se nanáší, rychle schne, ideální pro velké plochy, nevytváří praskliny.

STUCCOFACILE

TAMSTUCCO PASTA

Tamstucco pasta je omítka vytvořená na báze vinylových kopolymerů ve vodné emulzi, která je určená na použití v interiéru na ohlazení stěn, také pro vyrovnání nedostatků, prasklin.

TAMSTUCCO PASTA

TAMSTUCCO POLVERE

Tamstucco polvere je omítka vytvořená na bázi sádry, určená pro vyrovnání nedostatků povrchů jako je dřevo, omítka a sádrokarton. Má optimální bod bělosti, snadné na šmirglování.

TAMSTUCCO POLVERE

VENEZIAGRAF

Veneziagraf je produkt na báze akrylických pryskyřic ve vodní disperzi, určená na externí zední povrchy specificky nepravidelné i nehomogenní. Je to lehce škrábaná plastická omítka s vynikající výplňovou schopností a odolností proti atmosférickým vlivům a alkáliím.

VENEZIAGRAF

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář