Speciální nátěry

Speciální nátěry San Marco

jsou vyvinuty pro povrchy, které jsou často vystaveny riziku poškození nebo ušpinění. Vyznačují se vysokou odolností vůči UV záření, atmosférickým vlivům i vůči vlhkosti. Např. bílý polo-kryjící spojovací nátěr FUMEX 1 PRIMER je ideální volbou pro zdi zasáhnuté nikotinem, kávou, vínem či kuchyňskou mastnotou. Nátěr je vysoce adhezivní a dobře umyvatelný. Své uplatnění nachází např. v barech nebo v pizzeriích. Mezi speciální nátěry San Marco dále patří nátěr ISOGRAFF, který poskytuje ochranu fasádám před útoky sprejerů, omezuje nasakování a pohlcování nečistot a zabraňuje usazování smogu. Pro odstraňování graffiti je dobrou volbou také nátěr GRAFFITI REMOVER, díky kterému získá Vaše budova opět reprezentativní vzhled.

GUAMARC TT100

GUAMARC TT100 je tekutý monokomponentní zabarvený plášť určený na impregnaci v exteriéru. Je připravený na použití, po zaschnutí vytváří souvislou impregnační membránu, odolnou vůči UV záření, atmosférickým vplyvům a akumulaci vody.

GUAMARC TT100

FUMEX 1 PRIMER

FUMEX 1 PRIMER je bílý polo-kryjící spojovací nátěr, speciálně vyvinutý na přípravu stěn zasáhnutých nikotinem, kávou, vínem, kuchyňskou mastnotou (fritovací olej) před následným malováním.

FUMEX 1 PRIMER

FUMEX 2 FINITURA

FUMEX 2 FINITURA je vodou-ředitelná barva, speciálně vyvinutá na úpravu vnitřních stěn zasáhnutých nikotinem, kávou, vínem, kuchyňskou mastnotou (fritovací olej). Tvoří sametový povrch, snadno se nanáší, má excelentní přilnavost k podkladu, vysoký stupeň omyvatelnosti (až 10000 cyklů) a rychle schne.

FUMEX 2 FINITURA

4PROTECTION

Nátěr vytvořený na vodné disperzi vosků s modifikovaným fluoridem uhličitým, který díky tomu ochraňuje interní povrchy a zároveň zlepšuje odolnost vůči každodennímu používání.

4PROTECTION

DECORFILM

DECORFILM je ochranný nátěr na báze akrylového pojiva s uretanovou složkou, slouží k ochraně vnějších a vnitřních stěn upravených dekorativními materiály a barvami. Snadno se udržuje a je mechanicky odolná.

DECORFILM

GRAFFITI REMOVER

GRAFFITI REMOVER je produkt ve formě gelu vytvořený na odstraňování čmáranic vyhotovených nátěrovými hmotami z povrchů kamenných přirozených i umělých, betonových a cihlových konglomerátů.

GRAFFITI REMOVER

ISOGRAFF

ISOGRAFF je ochranný produkt vůči graffiti, vodou ředitelný, prodyšný, s galvanizačním účinkem na ochranu minerálních povrchů. ISOGRAFF vytváří povrchovou katodovou bariéru, která omezuje nasakování a pohlcování nečistot a zabraňuje usazování smogu, bez toho aby byla narušená průdyšnost povrchů.

GRAFFITI REMOVER

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář