Systém řešení plísní

Systém řešení plísní COMBAT 111, COMBAT 222, COMBAT 333 a COMBAT 444

Vám nabízí skutečně efektivní způsob jak ochránit zdi v interiéru i v exteriéru před tvorbou plísní, hub i řas. Jedná se o netoxické koncentrované přísady, které mají skvělé preventivní účinky. Tyto přípravky dokážou okamžitě neutralizovat stěny napadené plísní, eliminují případné zbytky plísní a zabraňují tvorbě nových plísňových kolonií. Ideální jsou také pro použití do interiérů s vysokou relativní vlhkostí vzduchu a omezeným větráním, jako jsou např. koupelny, prádelny či kuchyně.

COMBAT 111

Netoxická koncentrovaná přísada do vodou ředitelných nátěrů v exteriéru. Působí jako prevence proti plísním, houbám a řasám. Používá se do všech typů vodou ředitelných vnějších barev.

COMBAT 111

COMBAT 222

Speciální snadno aplikovatelný přípravek pro okamžitou neutralizaci stěn napadených plísní. Lze jej použít v exteriéru i interiéru, na libovolný povrch – nenatřený i dříve natřený, v místnostech s vysokou relativní vlhkostí vzduchu a omezeným větráním (kuchyně, koupelny, prádelny) a všude tam, kde je nutné zajistit kvalitní hygienické podmínky.

COMBAT 222

COMBAT 333

Přípravek pro trvalou hygienu a prevenci stěn před plísněmi a houbami. Lze jej použít v interiéru i exteriéru, v místnostech s vysokou relativní vlhkostí vzduchu a omezeným větráním (koupelny, prádelny, kuchyně) a všude tam, kde je nutné preventivně zajistit vyhovující hygienické podmínky.

COMBAT 333

COMBAT 444

Netoxická koncentrovaná přísada do vodou-ředitelných nátěrů v interiéru. Působí jako prevence proti plísním, houbám a řasám. Používá se do všech typů vodou ředitelných vnitřních barev.

COMBAT 444

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář