Malby a nátěry v interiérech a exteriérech

Malby v interiéru

Malba stěn je velice podstatným tvůrcem designu v každém interiéru. Při vstupu do místnosti totiž bývají barvy stěn i stropu jednou z prvních věcí, které si člověk všimne. Proto byste neměli výmalbu Vašeho interiéru rozhodně podceňovat a doporučujeme se obrátit na profesionály ve svém oboru. Naše firma má velice bohaté zkušenosti s výmalbou všech druhů a typů interiérů, jako je např. malování pokojů, malování bytů, malování firemních prostor, malování hal nebo malování kanceláří. Naši zkušení malíři dobře znají vlastnosti dostupných nátěrových hmot, nástřiků a barev pro malování interiérů. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem vhodné barvy pro Váš interiér!

Provádíme veškeré malířské práce v interiérech. Používáme materiály od předních výrobců, jako jsou: Primalex, HET, Dulux, Remal, JUB, Tollens, Keim a další.

Součástí cenové nabídky je:

Malby v exteriéru

Naše firma provádí malby v exteriéru na velice profesionální úrovni. Jedná se například o nátěry fasád fasádními barvami (KEIM, Tollens, Caparol, Baumit, HET, Primalex, Barlet). Fasádní barvy vytváří nejen estetický vzhled domu, ale také slouží k ochraně fasády před vlivy venkovního prostředí. Dále provádíme nátěry antigraffiti proti sprejerům (materiál Barbakan, Vivestone), které dokážou odpuzovat vodu a olejové látky na fasádě domu a perfektně tak odolávají útokům sprejerů. Mezi naše další služby patří nátěry velkoplošných reklam na fasády, nátěry obrazců na fasády, nátěry log na fasády a další.

Součástí cenové nabídky je:

Nátěry v interiéru

V současné době je převážná část vybavení bytů provedena ze dřeva a z kovu. Mezi dřevěné části interiéru patří podlahy, obložení stěn a stropů, včetně jeho nosných částí. Velkou samostatnou skupinu dřevěných částí v interiéru tvoří nábytek s dekoracemi. Naše firma používá kvalitní nátěry i doporučené technologické postupy.

Natíráme veškeré dřevěné konstrukce, ocelové konstrukce a betonové konstrukce.

Nátěry v exteriérech

Provádíme nátěry v exteriéru, jako jsou např. nátěry fasád fasádními barvami (KEIM, Tollens, Caparol, Baumit, HET, Primalex, Barlet, Weber). Fasádní nátěr slouží zejména k ochraně fasády před absorpcí vlhkosti. Zároveň však umožní neomezený průchod vodních par a chrání povrch fasády před poškrábáním nebo smýváním barvy. Zabýváme se také speciálními antigraffiti nátěry, které poskytují účinnou prevenci a dlouhodobou ochranu povrchu minerálním stavebním materiálům proti graffiti. Případné následné graffiti lze jednoduše odstranit s minimálním poškozením podkladu.

Naše služby:

Používané materiály a certifikáty:

Malby a nátěry v exteriéru

Malby a nátěry v interiéru

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář