Zateplení domu Vám ušetří náklady za vytápění i za klimatizaci!

Mít odborně zateplený dům má své nesporné výhody nejen v zimě, ale také v letním období. Během horkých letních dní totiž sluneční paprsky nepříjemně přehřívají nezateplené fasády domů a v důsledku toho, bývá pobyt uvnitř budovy velice nepříjemný. V takovémto případě musí být většinou v místnostech nepřetržitě zapnutá klimatizace, což je velice nákladné.

Pokud se tedy rozhodnete pro zateplení Vaší budovy, budete si moci být jisti, že se Vám tato investice několikanásobně vyplatí, a to jak pro zimní, tak i pro letní období. Naše firma Vám doporučuje zateplení fasády domu pomocí speciálních zateplovacích systémů na bázi unikátních šedých polystyrenových desek s přídavkem grafitu. Tyto šedé desky dokážou odrážet teplo a významně tak zvyšují ochranu budovy před únikem tepla. V letních měsících desky naopak chrání budovu proti přehřívání. Zateplovací systémy jsou ideální pro zateplování domů, bytových domů, dřevostaveb i montovaných domů.

Zateplovací systémy lze použít nejen při stavbě nových budov, ale také jsou ideální variantou pro dodatečné zateplení při rekonstrukci starších domů. Mezi výhody zateplovacích systémů patří jejich široká variabilita, díky které je možné zateplovací systém přizpůsobit na míru každému domu.