Dekorační stěrky

Nova stuck  (benátský štuk) :

Nova stuck, též nazývaný jako benátský štuk nebo umělý mramor, patří mezi oblíbenou techniku, která dokáže vytvořit dojem pravého luxusu. Benátský štuk se velice často používá pro hotely, banky, administrativní budovy, obývací pokoje, haly, chodby, bary atd. Benátský štuk je vysoce otěruvzdorný, má hladký povrch a je voděodolný. Díky tomu jej lze aplikovat i do koupelen nebo kuchyní. Dále je vysoce lesklý a zrcadlově odrážlivý, opticky rozšiřuje prostor. Benátský štuk není potřeba nijak speciálně udržovat. Naše firma provádí benátský štuk přírodními materiály, díky kterým je zdravotně nezávadný a může být tedy bez problému použit i do dětských pokojů a ložnic. Zabarvení benátského štuku si můžete vybrat z velkého množství odstínů odstínů.

Primavera:

Dekorativní vícebarevný nátěr Primavera se využívá tehdy, pokud chceme docílit vzájemného kontrastu a prolínání jedné základní vrstvy a jedné až dvou vrchních vrstev vosku. Primavera nabízí téměř nekonečné množství barevných kombinací. K aplikaci lze využít různé způsoby aplikace. Pokud je Primavera použita jako vrchní nátěr, má saténový vzhled, který je odolný proti jakémukoliv ušpinění. Dále se vyznačuje odolností proti vodě a omyvatelnosti. Díky tomu lze nátěr použít na stěnách vystavených odstřikující vodě. Primavera je vhodná zejména do moderně pojatých interiérů. Skládá se ze základního nátěru PRIMAVERA BASE a vrchního barevného vosku PRIMAVERA CIRE.

Volcalis:

Volcalis je strukturovaná stěrka, která je nanášená ve velmi silné vrstvě – až 1 cm, do níž se následně vytváří umělé chyby. Volcalis lze použít jako samostatný dekorační materiál, a to hlavně v kombinaci s vhodným barevným nátěrem. Nejčastěji jej můžete vidět v restauracích, kavárnách, pizzeriích apod. V případě efektního nasvícení stěn vypadá Volcalis velice reprezentativně a originálně. Volcalis je vhodný pro dvoubarevné patinované dekorace interiérů, případně pro nátěry fasád. V případě aplikace na fasády se doporučuje dodatečně hydorfobizovat. Systém se skládá ze dvou výrobků: základní hmoty na bázi hašeného vápna VOLCALIS a penetrace (ředidla) VOLCALIS FIXATEUR.

Tadelakt (marocký štuk):

Tadelakt neboli marocký štuk je velice stará malířská technika. Základní složkou marockého štuku je hydraulické vápno. Dále se skládá z mramorové moučky, křemenného písku, vypálené jílovité zeminy, popelu a celulózy. Štukovaná omítka byla oblíbená již v dávném antickém období a krásné štukované omítky můžete běžně vídat v zemích jako je Turecko, Egypt, Řecko a další. Marocký štuk může být  namíchán v široké škále nejrůznějších barevných odstínů. Někdy se používá i jako imitace mramoru.

SIGNE DU TEMPS:

SIGNE DU TEMPS slouží jako ochrana a zároveň i dekorace mnoha druhů podkladů. Stěrka je často používána do interiérových prostor a provozů, např. kanceláří, bytů, hotelů, obchodů a školek. SIGNE DU TEMPS je odolná vůči vlhkosti a lze ji použít i do koupelny. Je vhodná jak pro nové, tak renovační práce a rekonstrukce. Tento dekorativní nátěrový systém se skládá ze speciální základní barvy na bázi akrylátových pryskyřic a vrchní bílé nátěrové hmoty na bázi akrylátových pryskyřic s přídavkem speciálních přírodních barviv pro tónování.  SIGNE DU TEMPS je odolná vůči otěru a lze ji omývat. Stěrku lze aplikovat jak na rovné podklady, tak na různé tvary podkladů.

Betonová dekorační stěrka (COLLECTION BETON CIRE):

Betonová dekorační stěrka (COLLECTION BETON CIRE) má vzhled pohledového betonu. Používá se v interiérech. Skládá se ze stěrkové omítky, gelového barviva, přísad, bělidla a bezbarvého ochranného vosku.

 Betonová dekorační stěrka (PANDOMO):

Betonová dekorační stěrka PANDOMO vypadá v interiéru velice luxusně, je vysoce funkční a snadno omyvatelná. Stěrku PANDOMO lze využít pro různé dekorační styly. Vybírat můžete z nekonečné palety barev i struktur, jako jsou např. bezešvé na sebe navazující barevné plochy, vzory, měňavé efekty atd. Základem je bílá dekorativní stěrka na cementové bázi, kterou umíme zabarvit do žádaných odstínů.

Používané materiály a certifikáty:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář