Vyhlazování stěn

Vyhlazovací stěrka Devoskyt:

Vyhlazovací stěrková hmota Devoskyt se používá k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech. Vhodná je také jako podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky. Stěrka Devoskyt je vhodná pro základní vyrovnávání menších i větších nerovností, jako náhrada běžných štuků, pro opravy starých a nových omítek, nebo vyrovnání veškerých nerovností v interiérech. Devoskyt lze použít na omítky, beton, sádrokarton, dřevotřísku, pórobeton, Siporex, Ytong a jiné savé podklady.

Vyhlazovací stěrka Sheetrock:

Vyhlazovací stěrka Sheetrock je chemicky vytvrzovaná směs na bázi vinylu. Sheetrock je vhodná pro základní i finální tmelení sádrokartonových stěn, betonových a omítaných povrchů v interiéru. Směs je lehká a snadno brousitelná s vynikající pevností a odolností vůči vlhkosti. Stěrka Sheetrock je ideální k vyhlazování a povrchové úpravě betonových stropů a nadzemních betonových ploch. Lze ji použít i jako podklad pod kachličky v koupelně.

Vyhlazovací a vyrovnávací stěrka Ardex:

Vyhlazovací stěrková hmota Ardex se používá k vyhlazování a stěrkování hrubého zdiva, betonu, pórobetonu, lehkých stavebních desek, sádrokartonu, zvukoizolačních a tepelně izolačních desek atd. Stěrka Ardex je vyrobena na bázi sádry a umělých pryskyřic. Má vysokou vyhlazovací schopnost, vyhlazené plochy jsou dokonale jemné, až umělohmotně hladké. Stěrka Ardex je také vhodná jako podklad pro nátěrové hmoty, pojiva a lepidla.

Používané materiály a certifikáty:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář