Protipožární nátěry

Společnost NATMAL s.r.o. se specializuje na veškeré povrchové úpravy, jako jsou klasické malby a nátěry všech interiérů a venkovních ploch, včetně povrchových úprav, mezi které patří benátské štuky, protipožární nátěry, epoxidové podlahy a další. Naše dynamická firma má profesně zdatný tým spolehlivých zaměstnanců. Díky zázemí a modernímu vybavení může naše společnost realizovat  zakázky všech velikostí a rozsahů. Působíme nejen v Jihomoravském kraji, ale také po celé České republice i na Slovensku. Společnost NATMAL s.r.o. si zakládá na osobním jednání a individuálním přístupu ke každému klientovi. Díky tomu jsme si za dobu svého působení na trhu získali důvěru mnoha stálých klientů, kteří se k nám rádi vrací. Doufáme, že na našich internetových stránkách najdete všechny potřebné informace.


Protipožární nátěry

Ochraňte svůj majetek před požárem pomocí protipožárního nátěru! Speciální protipožární nátěry dokáží izolovat konstrukci budovy od účinků požáru a zároveň významně prodlužují dobu vyhrazenou k evakuaci přítomných osob. Díky tomu se minimalizuje riziko ohrožení života lidí v budově. V případě včasného hašení požáru se zvyšuje pravděpodobnost záchrany nemovitosti. Protipožární nátěry navíc zabraňují zhroucení celé konstrukce během požáru a jsou netoxické. Firma NATMAL s.r.o. provádí protipožární nátěry a nástřiky podle norem Evropské unie. Protipožární nátěry jsou vhodné pro nadstavby rodinných domů, haly nebo pro veřejné prostory.

Více

Malířské práce

Chtěli byste vašemu domu pořídit novou fasádu nebo nechat vymalovat jeho interiér? Obraťte se na naši firmu, která má v oboru malířství a natěračství bohaté zkušenosti! Realizujeme nejen nátěry a malby interiérů a exteriérů, ale také vám provedeme nátěry podlah nebo zajistíme speciální chemicky odolné nátěry! Naší specializací jsou také metalické nátěry a nástřiky nebo nátěry ocelových, betonových a dřevěných konstrukcí. Realizujeme zakázky jakýchkoliv rozsahů, ať se již jedná o malý byt nebo o rozsáhlou budovu či halu. Používáme jen ty nejmodernější materiály a dodržujeme osvědčené postupy. Kvalitně odvedená práce a vaše spokojenost jsou našimi hlavními prioritami. Kontaktujte nás!

Více

Pomáháme

Naše společnost pravidelně přispívá těmto organizacím, budeme rádi, když i Vy se přidáte 🙂

Více

Získali jsme ocenění Stavba roku 2018

Se stavbou Bytový komplex Kaunicův dvůr, Slavkov u Brna jsme získali ocenění v soutěži Stavba jihomoravského kraje 2018. Vyhlašuje ji Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji pod záštitou Jihomoravského kraje. Odborná porota, v čele s rektorem VUT v Brně Petrem Štěpánkem, letos vybírala z  rekordního počtu – celkem se soutěže zúčastnilo 40 staveb v sedmi kategoriích. Předávání ocenění se odehrálo v reprezentativních prostorách auly Fakulty stavební na VUT v Brně a navštívila jej celá řada významných hostů, v čele s hejtmanem JMK, JUDr. Bohumilem Šimkem. Ceny vítězům a gratulace rozdával také Ing. Petr Hýbler, radní pro Jihomoravský kraj a děkan Fakulty stavební, prof. Ing. Miroslav Bajer, CSc. Za pořadatele soutěže potom Ing. Tomáš Nossek, předseda představenstva SPS v JMK.
Více informací lze získat na www.stavbajmk.cz.

Pro tuto zakázku jsme realizovali malířské, natěračské práce, dezén dřevodekor STO (fasáda).

Více

Kde nás najdete?