Malířské práce

Plánujete přes léto vymalování bytu nebo byste chtěli Vašemu domu dopřát novou fasádu? Kontaktujte naši firmu a uvidíte, že budete maximálně spokojeni! Naše malířské práce provádíme kvalitně, rychle a spolehlivě! Na Vás pouze zbývá vybrat si požadovaný druh omítky a odstín barvy. Naše nabídka nátěrů a barev je opravdu pestrá!

Kromě výmalby interiérů a nátěrů fasád provádíme také další malířské a natěračské práce, mezi které patří např. odolné polyuretanové nátěry, epoxidové nátěry nebo chlorkaučukové nátěry. Dále také realizujeme nátěry betonových podlah, nátěry ocelových, dřevěných i betonových konstrukcí a další. Naší specializací jsou také metalické nátěry a nástřiky, které lze použít pro pokrytí stěn, stropů nebo zárubní. Výsledný kovový efekt metalických nátěrů působí velice moderně!

Obrátit se na nás můžete v případě zakázky malých i větších rozměrů. Naše malířské práce realizujeme v malých bytech, rodinných domech, školách, komerčních budovách apod. Vaše spokojenost s naší prací je pro nás na prvním místě! Neváhejte nás kontaktovat!