Nechejte proměnit atmosféru Vašeho interiéru pomocí barev San Marco!

Dodejte Vašemu interiéru naprosto nový a originální vzhled pomocí dekoračních nátěrů a omítek San Marco! Tyto unikátní dekorační nátěry a omítky dokážou vytvořit v místnosti zcela výjimečnou atmosféru, která nadchne nejen Vás, ale také každého, kdo vstoupí dovnitř!

Vašim stěnám můžete například propůjčit jedinečný zoxidovaný vzhled pomocí nátěru RODIXAN, ktABC RIFLESSIerý naprosto věrohodně vypadá jako povrch zestárlý atmosférickými vlivy. Luxusní perleťový vzhled zase Vašim stěnám dodá nátěr ABC RIFLESSI, který je vytvořen na bázi akrylové živice a vytváří poloprůhledný, třpytivý perleťový odstín.

Použít jej lze na omítkový podklad, sádrokarton či na dřevo. Zdi Vašeho interiéru také mohou mít podobu duhy, a to díky speciálnímu nátěru CORADO, což je finální dekorativní nátěr určený pro interiéry na bázi akrylového kopolymeru. Jedinečný duhový efekt vzniká v závislosti na dopadu světla na stěnu.

V případě, že máte zájem o proměnu vzhledu Vašich stěn pomocí originálních dekorativních nátěrů a omítek San Marco, kontaktujte naši firmu!

Spolehnout se můžete na odborný přístup našich profesionálních pracovníků a také na dokončení práce ve smluveném termínu.