Penetrační nátěry San Marco pomáhají obnovit krásu starých zdí

Pokud hledáte řešení jak připravit podklad zdi a zajistit bezchybnou aplikaci finálních barev zejména u starých opotřebovaných zdí, rádi Vám představíme skvělé řešení, které v tomto případě nabízejí penetrační nátěry San Marco.

Penetrační nátěry San Marco jsou vhodné jako podklad. Mají totiž velice dobrou vyplňující a maskovací schopnost a sjednocují vstřebávání podkladu. Své uplatnění také proto velmi často nacházejí při restaurátorských prací. Penetračních nátěrů San Marco je velké množství a není proto problém vybrat takový, který nejlépe odpovídá stavu Vaší zdi.

Například penetrační nátěr MARCOSIL GRIP umožňuje obnovit minerální aspekt typický pro historické barvy. Díky tomuto nátěru není nutné odstranit již použité syntetické barvy. Penetrační nátěry San Marco nacházejí své uplatnění také v případě rozpadnutých zdí a stěn natřených různými zbytkovými vrstvami starých nátěrů.

Zajímavým tipem je také penetrační nátěr COLORFIS, který má vysokou penetrační schopnost a je vhodný pro impregnaci a zpevnění vnitřních i vnějších zedních povrchů. Ideální je také pro obzvlášť intenzivní barvy. Pokud hledáte firmu, která by Vám skutečně kvalitě provedla penetrační nátěr zdi, neváhejte nás kontaktovat! S nátěry San Marco máme bohaté zkušenosti!