Sklovláknité tapety a jejich výhody

Uvažujete o tapetě, ale chtěli byste takovou, která něco vydrží? Doporučit Vám můžeme speciální sklovláknité tapety, které se vyznačují svojí mimořádnou odolností a dlouhou životností! Sklovláknité tapety mají navíc velmi moderní vzhled a každému interiéru dokážou dodat velmi luxusní atmosféru.

Sklovláknité tapety jsou vyrobeny z bezalkalické skleněné příze. Dokážou odolávat velkému mechanickému náporu, vlhkosti a účinkům ohně. Díky tomu, že jsou paropropustné se za nimi nesráží vlhkost a nevznikají tak nežádoucí plísně. Sklovláknité tapety lze také využít jako výztuhu. Dokonale totiž kryjí trhliny, praskliny a malé dírky ve zdi.

Sklovláknité tapety lze aplikovat na beton, umakart, zdivo, dřevotřísku a sádrokarton. K dostání jsou v hladké podobě, ale mohou být také opatřeny originálními plastickými vzory. Lze je také natírat, přičemž vydrží až deset nátěrů.

Sklovláknité tapety lze použít nejen v rodinných domech, bytech či kancelářích, ale ideální jsou také všude tam, kde je potřeba dodržovat zvýšené nároky na hygienu, jako je tomu například ve zdravotnických zařízeních. Pokud máte zájem o profesionální aplikaci sklovláknitých tapet, neváhejte nás kontaktovat!