Spolupráce s občanským sdružením Ratolest Brno

Naše firma se zapojila do projektu firemního dobrovolnictví, které pořádá občanské sdružení Ratolest Brno ve spolupráci s agenturou Ogilvy&Mather Morava.Výmalba v občanském sdružení Ratolest Brno

V rámci tohoto projektu jsme podpořili nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NZDM v Brně, kde jsme vymalovali 4 místnosti v jejich klubovně. Tato klubovna slouží ke zlepšení kvality života dětí pocházejících ze sociálně znevýhodňujícího prostředí a umožňuje dětem trávit volný čas smysluplně v bezpečném prostředí.

Jsme velice rádi, že jsme takto mohli pomoci k vytvoření příjemného prostředí pro děti, které budou v klubovně trávit svůj volný čas a i do budoucna bychom rádi svojí prací opět podpořili nějaký dobrovolnický projekt pro děti a sociálně znevýhodněné skupiny.

Velmi nás těší vyjádření p. Štěpánkové z NZDM v Brně🙂

“Ahoj Luci,

tak, posílám podklady k poděkování firmě Natmal 🙂

Fotka nazvaná malování je vytvořená v Podaných rukách jako poděkování.

Celkově byli v NNO strašně nadšení a hlavně hrozně vděční, Martina (vedoucí vymalovaného NZDM) byla dokonce hrozně dojatá a vzkazuje velké díky – byla to obrovská pomoc a vlastně i záchrana pro NNO.

Dále posílám fotky v příloze z malování, kdyby to Natmal chtěl využít.

Co se týče zpětné vazby firemních dobrovolníků k akci, tak oba jsou velmi spokojení s účastí a jsou rádi, že můžou tak pomoc mladým lidem (klientům klubovny), také že si z toho odnáší dobrý pocit.

Tak prosím, jestli jim můžeš předat velké poděkování a fota a tak, protože opravdu ze strany Natmalu to byla obrovská pomoc. Také prosím kdyžtak zjisti, jestli by něco nepotřebovali – jiné fotky, vyjádření NNO apod. Díky, kdby tě cokoliv napadalo, volej, piš.

Měj se hezky

Dáša

Mgr. Dagmar Štěpánková

koordinátorka Dobrovolnického centra

RATOLEST BRNO, občanské sdružení
třída Kpt. Jaroše 7b, 602 00 Brno