Zateplení fasád

Vnější zateplovací systémy zajišťují dokonalou tepelnou izolaci fasád rodinných či bytových domů, montovaných domů i dřevostaveb. Díky svým mimořádným izolačním vlastnostem zamezují nežádoucím tepelným ztrátám budovy a výrazně tak pomáhají snižovat náklady za vytápění! Investice do zateplovacího systému Vašeho domu se Vám tedy velice rychle vrátí zpátky v podobě ušetřených peněz!

Zateplovací systémy lze použít nejen při stavbě nových budov, ale také jsou vhodné jako dodatečné zateplení při rekonstrukci starších domů. Velkou výhodou zateplovacích systémů je jejich široká variabilita, díky čemuž je možné přizpůsobit zateplovací systém na míru Vaší budově s ohledem na její místní podmínky nebo dle přání investora.

Po zateplení domu se výrazně zlepší tepelná pohoda v místnostech, díky čemuž se sníží nároky na zdroje vytápění. Zároveň dojde k posunutí bodu mrazu ze zdiva do izolační vrstvy, zamezí se popraskání zdiva vlivem mrazu a prodlouží se životnost celé konstrukce. Zateplovací systémy nacházejí své uplatnění také během letních měsíců, kdy zabraňují přehřívání budovy slunečními paprsky. Díky tomu bude v létě pobyt v místnostech o mnoho příjemnější nežli před zateplením.

Zateplovací systémy také propůjčí stavbě nový atraktivní vzhled a zvyšují její hodnotu pro případný prodej či pronájem. Zateplovací systémy tedy přinášejí řadu výhod, které ušetří Vaši peněženku a zpříjemní Vaše bydlení.