Omítkový systém do exteriéru

Chtěli byste Vašemu domu pořídit novou fasádu, aniž byste jej museli zateplovat? Pro tyto účely je speciálně navržen speciální omítkový systém do exteriéru, který představuje snadnou a výhodnou alternativu klasických jádrových omítek.

Před samotnou aplikací omítkového systému se na zeď domu nanese speciální stěrka spolu s výztužnou síťovinou, na kterou se po aplikaci penetrace nanese omítkovina a fasádní barva. Důležité je, aby byl omítkový systém aplikován na vyzrálý, pevný a soudržný podklad, který je zbavený nečistot, prachu, mastnoty a bez aktivních spár.

Místa okolo oken a dveří, která jsou více namáhána, se opatří výztužnou vrstvou za použití lišt pro zateplování a stěrkové hmoty ALFAFIX S1 nebo ALFAFORM SCA.

Základní vrstva je tvořena stěrkovou hmotou ALFAFIX S1 (resp. maltovou směsí ALFAFORM SCA) a skleněnou síťovinou VT1 / 1. Po nanesení penetračního laku EH se aplikují další vrstvy v kombinaci neprobarvené omítkoviny BETADEKOR SD / SF či ALFAFORM SCB a fasádní barvy GAMADEKOR F / FS / FSE / SA / SIL.

Naši profesionálně školení zaměstnanci jsou připraveni poradit Vám s výběrem vhodného typu omítky v závislosti na místních podmínkách Vašeho domu. Barvu omítky si můžete libovolně vybrat z pestrého vzorníku.