Řešení soklové části

Soklová část budov bývá denně vystavená vysokému riziku poškození a znečištění, např. exhalacemi či působením solí. Při výběru materiálu pro zateplení sokolové části je proto kladen důraz zejména na pevnost, otěruvzdornost a omyvatelnost materiálu.

Pro konečnou povrchovou úpravu soklové části domu jsou proto ideální volbou dekorativní mozaikové omítkoviny ALFADEKOR nebo pružné obkladové pásky BRICK FLEXY.

Dekorativní mozaikové omítkoviny ALFADEKOR

ALFADEKOR je vodou ředitelná akrylátová mozaiková dekorativní omítkovina s velikostí zrna od 0,6 do 1,2 mm. Své uplatnění nachází jako konečná povrchová úprava svislých stavebních konstrukcí v interiéru a v exteriéru (soklové zdivo, podezdívky, balkonové zdivo, pilíře, fasády a stěny).

Mozaiková dekorativní omítkovina ALFADEKOR vytváří pružnou, otěruvzdornou a pro vodní páry propustnou vrstvu s nízkou náchylností k tvorbě solí na povrchu. Zároveň však zabraňuje pronikání vody do konstrukce. Omítkovina ALFADEKOR je také odolná vůči působení povětrnostních vlivů a UV záření. Vzhled omítkoviny si můžete vybrat z velice široké palety přírodních odstínů.

Pružné obkladové pásky BRICK FLEXY

BRICK FLEXY je stěnový obkladový systém, který se skládá z pásků z pružné hmoty a dále z disperzní lepicí hmoty ALFAFIX BS. Pružné pásky BRICK FLEXY jsou vhodné pro použití při konečné úpravě stěn v exteriéru i v interiéru. Pásky mají 2 jedinečné typy úprav – rustikální (RS) a „stará cihla“ (SC). Odstín pásků si může každý zákazník vybrat z barevného vzorníku. Takto získá Vaše fasáda skutečně originální a zároveň velice moderní vzhled. Pružné obkladové pásky BRICK FLEXY se dokážou velmi snadno přizpůsobit tvaru podkladu a poskytují fasádě ochranu před povětrnostními vlivy.

Řešení soklové části

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář