Zateplení pro dřevostavby – STX.THERM GAMA / GAMA MW

Zateplovací systém STX.THERM GAMA

je jedním z nejoptimálnějších řešení zateplení pro dřevostavby a montované konstrukce. Jako jeden z prvních zateplovacích materiálů v Evropě získal evropskou certifikaci ETA.

Zateplovací systém STX.THERM GAMA je speciálně navržen pro podklady tvořené dřevotřískovými (OSB a DTD), cementotřískovými (např. cetris) a sádrovláknitými deskami (např. fermacell).

Zateplovací systém STX.THERM GAMA je vysoce odolný vůči prasklinám i mechanickému poškození a zajišťuje skutečně kvalitní zateplení objektů. Cena tohoto zateplovacího systému je navíc velice přijatelná a vzhledem k tomu, že po provedení zateplení dochází k okamžitému výraznému snížení nákladů na vytápění, je návratnost této investice opravdu velice rychlá!

Variantou tohoto systému je také použití speciálního šedého polystyrenu, díky kterému lze použít až o 15 % menší tloušťku izolantu při zachování stejných tepelně izolačních vlastností.

Šedý polystyren je vyroben ze suroviny NEOPOR, za využití nanotechnologie. Ve struktuře polystyrenu jsou zapracovány grafitové nanočástice, které zajišťují odrážení tepla zpět k jeho zdroji. Díky tomu se významně zlepšují izolační schopnosti polystyrenových desek.

Zateplovací systém STX.THERM GAMA je vhodný pro zajištění profesionálního zateplení stěnových konstrukcí, které se vyznačují vysokými nároky na izolační účinnost a vysokou pevnost v tlaku. Své uplatnění nachází tento systém zejména při zateplení nízkoenergetických i pasivních domů a také současně všude tam, kde je třeba docílit toho, aby byla izolace maximálně účinná při minimální tloušťce izolantu.

ZATEPLENÍ - STX.THERM GAMA

Zateplovací systém STX.THERM GAMA MW

je speciálně navržen pro podklady, které jsou tvořené dřevotřískovými (DTD), dřevoštěpkovými (OSB), cementotřískovými (např. cetris) a sádrovláknitými deskami (např. fermacell, rigidur atd.).

Zateplovací systém STX.THERM GAMA MW je ideální pro použití zejména na montované objekty. Mezi výhody tohoto zateplovacího systému patří jeho vysoká prodyšnost, odolnost vůči prasklinám, povrchové souvrství a odolnost vůči mechanickému poškození. To vše za velice přijatelnou cenu.

Díky velké variabilitě složení povrchového souvrství a omítek nabízí zateplovací systém STX.THERM GAMA MW mnoho možností s ohledem na prodyšnost, odolnost vůči zašpinění, samočistící schopnosti a mechanické odolnosti zateplení.

Zateplovací systém STX.THERM GAMA MW je opatřený národní certifikaci a certifikátem STO.

Po zateplení budovy systémem STX.THERM GAMA MW získá konstrukce zvýšený tepelný odpor , díky čemuž dojde okamžitě k zlepšení tepelné pohody v objektu a zabrání se nežádoucím únikům tepla. V důsledku toho si budete moci být jisti, že výrazně méně protopíte a ušetříte tak na nákladech za vytápění. V současné době zvyšování cen za energie se Vám tedy investice do tohoto zateplovacího systému velice vyplatí!

ZATEPLENÍ - STX.THERM GAMA MW

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář