Zateplení s minerální vlnou – STX.THERM BETA

Zateplovací systém STX.THERM BETA se skládá z dvouvrstvých tepelně izolačních desek z minerální vlny. Jedná se o desky tzv. nové generace, které mají podélnou orientaci vláken a vyztuženou horní vrstvou, která zajišťuje vysokou odolnost desek proti mechanickému namáhání.

Zateplovací systém STX.THERM BETA je certifikovaný a lze jej použít pro zateplení budov bez jakýchkoliv požárně technických omezení, a to i ve výškách nad 22,5 m! Díky tomu je možno zateplení přizpůsobit na míru stavbě a požadavkům investora.

Ke kotvení je nutno použít hmoždinky:

Zateplení Vaší budovy významně sníží nároky na zdroje vytápění, díky čemuž znatelně ušetříte na energiích. Kvalitní zateplení posunuje bod mrazu ze zdiva do izolační vrstvy, což zlepšuje tepelnou pohodu v místnosti a zároveň se takto omezuje výskyt nežádoucích plísní. Zateplovací systémy dále zamezují porušení zdiva vlivem mrazu, zlepší akumulační schopnosti budovy a zajistí ochranu před horkem i při vysokých letních teplotách. Po provedení zateplení navíc objekt získá vyšší cenovou hodnotu, což oceníte při jeho případném prodeji nebo pronájmu.

ZATEPLENÍ - STX.THERM BETA

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář