Zateplení s obkladem – STX.THERM ALFABRICK / BETABRICK

Zateplovací systém STX.THERM ALFABRICK

je tvořený speciálními obkladovými pásky, které jsou vyrobené z lehčeného betonu. Vzhled těchto pásků imituje cihelné zdivo. Jako izolant lze v tomto případě použít izolační desky EPS – 70F ve standardním bílém nebo šedém provedení s obsahem grafitových nanočástic.

Šedé grafitové desky jsou grafitovým izolantem nové generace se zvýšeným izolačním účinkem. Díky speciální nanotechnologii odráží teplo zpět k jeho zdroji a tak zvyšují izolační účinek. Desky se používají jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby, kde při minimální tloušťce dosahují vysoký izolační účinek.

STX.THERM ALFABRICK je zateplovací systém, který je výjimečný svojí vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Řadí se do třídy I při jednovrstvém použití výztužné tkaniny i v případě použití izolantu z minerální vlny.

ZATEPLENÍ - STX.THERM ALFABRICK

 

Zateplovací systém STX.THERM BETABRICK

je tvořený obkladovými pásky z lehčeného betonu v imitaci cihelného zdiva. Jako izolant jsou v tomto případě fasádní desky nebo lamely ze speciálního minerálního vlákna.

Zateplovací systém STX.THERM BETABRICK vyniká vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Řadí se do třídy I při jednovrstvém použití výztužné tkaniny i v případě použití izolantu z minerální vlny.

Zateplení Vaší budovy významně sníží nároky na zdroje vytápění, díky čemuž znatelně ušetříte na energiích. Kvalitní zateplení posunuje bod mrazu ze zdiva do izolační vrstvy, což zlepšuje tepelnou pohodu v místnosti a zároveň se takto omezuje výskyt nežádoucích plísní. Zateplovací systémy dále zamezují porušení zdiva vlivem mrazu, zlepší akumulační schopnosti budovy a zajistí ochranu před horkem i při vysokých letních teplotách. Po provedení zateplení navíc objekt získá vyšší cenovou hodnotu, což oceníte při jeho případném prodeji nebo pronájmu.

ZATEPLENÍ - STX.THERM BETABRICK

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář