Zateplení s polystyrenem – STX.THERM ALFA

Zateplovací systém STX.THERM ALFA je jedním z nejrozšířenějších způsobů zateplení budov, a to nejen v České republice, ale také po celé Evropě. Základem tohoto unikátního systému zateplení jsou speciální polystyrenové izolační desky, které zajišťují zvýšený tepelný odpor. Díky tomu se okamžitě zlepší tepelná pohoda v budově, minimalizují se tepelné ztráty a dochází tak ke snížení nákladů za vytápění. Investice do zateplovacího systému STX.THERM ALFA se Vám proto velice rychle vrátí zpátky v podobě ušetřených peněz za vytápění.

Zateplování budovy pomocí systému STX.THERM ALFA je velice jednoduché a rychlé bez zbytečných prodlev. Systém STX.THERM ALFA nijak nezatěžuje konstrukci budovy, díky čemuž nedochází k jejímu narušení.

Pro zateplení budovy lze kromě bílých polystyrenových desek využít také unikátní šedé polystyrenové desky s přídavkem grafitu, díky kterému je možno použít cca o 15 % menší tloušťku izolantu při zachování stejných tepelně izolačních vlastností.

Šedý polystyren EPS F je vyrobený ze speciální suroviny NEOPOR, která využívá nových poznatků v oboru nanotechnologií. Šedé polystyrenové desky obsahují speciální grafitové částice, které dokážou odrážet teplo a významně tak zvyšují ochranu budovy před únikem tepla. Šedý polystyren se používá pro zateplení stěnových konstrukcí, které mají vysoké nároky na izolační účinnost a vysokou pevnost v tlaku.

Zateplovací systém STX.THERM ALFA je ideální volbou zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy. Své uplatnění současně nachází všude tam, kde je potřeba docílit toho, aby byla izolace maximálně účinná při minimální tloušťce izolantu.

ZATEPLENÍ - STX.THERM ALFA

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

    Kontaktní formulář