Kariéra

Technik/Mistr maleb a nátěrů, Brno

Zavedená firma v oboru maleb a nátěrů, hledá uchazeče na pozici Technik/Mistr maleb a nátěrů.

Místo výkonu práce: Brno, Jižní Morava

Obor: malby a nátěry

Nástup: dohodou

Náplň práce:

Vedení a koordinace činností skupiny malířů a natěračů

Zabezpečení a koordinace práce subdodavatelů a dodávek materiálu

Kontrola kvality provedené práce a dodržování BOZP

Kontrola dodržování harmonogramu prováděných prací

Pravidelná komunikace s vedením společnosti

Rozpočtový přehled jednotlivých zakázek

Požadujeme:

Praxe v oboru stavebnictví se specializací nebo zájmem o malby a nátěry

Aktivní a samostatný přístup k práci

Technické myšlení

Pečlivost, spolehlivost a komunikativnost

ŘP sk. B je nutností

Znalost práce na PC

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti

Příjemný pracovní kolektiv

Možnost práce na HPP i na IČO

Platové ohodnocení: od 33 000 Kč + přesčasy a bonusy

Balíček zaměstnaneckých výhod (stravenky, mobilní telefon, notebook, automobil)

Kontakt

Působíme po celé České republice

Nedochází k ukládání Vašich osobních údajů. Formulář pouze zadané informace odešle na náš E-mail. Odesláním s tím souhlasíte.

Telefon

+420 601 383 291

info@natmal.cz

NATMAL s.r.o.

Nováčkova 233/18, 614 00 Brno